2021-09-13

Vincristine Teva 1 mg/ml injekcinio tirpalo tiekimo sutrikimas

Vincristine Teva 1 mg/ml injekcinio tirpalo tiekimo sutrikimas

Informuojame apie numatomą vaisto  Vincristine Teva 1 mg/ml injekcinio tirpalo tiekimo sutrikimą kai kuriose šalyse, įskaitant Lietuvą, kurioje tiekimo sutrikimas numatomas 2021 m. lapkričio mėn. ir truks  bent  iki  2022 m. vasario  mėn.

Tiekimo sutrikimo priežastis yra tai, kad vaisto veikliosios medžiagos gamintojas nepateikė kompanijai  „Teva“ veikliosios medžiagos kiekio, reikalingo Vincristine Teva 1 mg/ml injekcinio tirpalo gamybai ir pranešė, kad ateityje veikliosios medžiagos (vinkristino) nebegamins ir netieks.

Prašome Jūsų apsvarstyti galimybę naudoti kitų gamintojų tiekiamą vinkristiną, o jei tokios galimybės nėra,  prašome apsvarstyti alternatyvius gydymo būdus ar gydymo algoritmus savo pacientams.

PASPAUDĘ ČIA rasite tiesioginį kreipimąsį į sveikatos priežiūros specialistus, kuris yra suderintas su Valstybine vaistų kontrolės tarnyba ir skelbiamas VVKT interneto svetainėje.

Prisijungti

Registruotis
  Ne visi privalomi laukai užpildyti
  Neteisingas el. pašto adresas
  Įvyko klaida. Pabandykite dar kartą
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.