Viskas apie antitrombozinį gydymą

date
2021-03-04
time
14:00
place
Nuotolinė konferencija

Mieli kolegos,

Kviečiame registruotis į nuotolinę konferenciją “Viskas apie antitrombozinį gydymą”, kuri įvyks š.m. kovo 4 d. nuo 15 val.
Arterinės ir veninės trombozės prevencija bei gydymas – plati medicinos sritis, aktuali įvairių specialybių gydytojams. Nauji klinikiniai tyrimai, nuolat atnaujinamos gairių rekomendacijos įrodo, kaip sparčiai kinta ir tobulėja trombozės gydymas, o antiagregantai ir antikoaguliantai yra labai plačiai tiriami.
Lietuvos profesinės organizacijos: Kardiologų, Laboratorinės medicinos, Neurochirurgų, Kraujagyslių chirurgų, Ortopedų traumatologų, Onkologų chemoterapeutų, Koloproktologų, Pulmonologų, Bendrosios praktikos gydytojų draugijos, Šeimos gydytojų kolegija, Insulto asociacija pirmą kartą Lietuvoje organizuoja ir kviečia diskusijai įvairių specialybių gydytojus į jungtinę konferenciją “Viskas apie antitrombozinį gydymą”. Renginio tikslas – ne tik priminti pagrindines antitrombozinio gydymo rekomendacijas, bet ir pažvelgti į trombozės prevenciją ir gydymą skirtingų specialybių gydytojų akimis, aptarti dažniausiais pasitaikančias klaidas, pasidalinti įžvalgomis apie antitrombozinio gydymo problemas ir iššūkius bei kraujavimo prevenciją.

Ši konferencija yra įvadas į skirtingų Lietuvos medikų draugijų susitelkimą parengti Lietuvos gydytojams nacionalines antitrombozinio gydymo gaires.

Pagarbiai
Prof. Jelena Čelutkienė
Dr. Nora Kupstytė-Krištaponė

Konferencija skirta visų specialybių gydytojams, medicinos biologams, biomedicinos technologams, medicinos genetikams, bendrosios praktikos slaugytojoms.

REGISTRACIJA

Konferencija yra nemokama, bet išankstinė registracija yra būtina.
2 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai bus atsiųsti elektroniniu paštu visiems dalyvavusiems dalyviams.
–>>REGISTRUOTIS<<–

PRISIJUNGIMAS

Kovo 3d. visi užsiregistravę dalyviai gaus asmeninę prisijungimo nuorodą su savo prieigos kodais.
Konferencijos metu galėsite stebėti pranešimus savo įrenginyje bei raštu užduoti klausimus pranešėjams, į kuriuos bus atsakoma diskusijos metu.

–>>PROGRAMA<<–

Registracija į konferenciją

Registruotis

  Prisijungti

  Registruotis
   Ne visi privalomi laukai užpildyti
   Neteisingas el. pašto adresas
   Įvyko klaida. Pabandykite dar kartą
   +
   Slapukų nustatymai
   Būtinieji
   Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
   Funkciniai
   Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
   Statistiniai
   Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
   Reklaminiai
   Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.