Tarptautinė krūties vėžio konferencija “Krūtis tausojantis gydymas”

date
2020-09-11
place
Kultūros fabrikas

Mieli kolegos,

Džiaugiamės galėdami pakviesti į jau tradicine tapusią konferenciją “Krūtis tausojantis gydymas”, kuri ir vėl pakvies Jus susitikti uostamiestyje. Konferencija vyks “Kultūros fabrike” (Adresas: Bangų g. 5A) rugsėjo 11 d. Pranešimus konferencijoje skaitys ne tik speacialistai iš Lietuvos, tačiau ir iš Vokietijos bei Didžiosios Britanijos. Stengiantis laikytis visų saugumo reikalavimų galime priimti tik ribotą skaičių dalyvių, kai ši riba bus pasiekta- registracija bus uždaryta. Visi nespėję užsiregistruoti, negalintys būtent šią dieną prisijungti ar negalintys išvykti yra kviečiami konferenciją stebėti internetu. Sertifikatai bus išduodami ir gyvai, ir nuotoliniu būdu stebėjusiems dalyviams.
Nuotoliniu būdu planuojantiems stebėti konferenciją- transliacijos nuoroda bei prieigos kodas bus išsiųsti rugsėjo 10 d.

ORGANIZATORIAI
Lietuvos onkologų chemoterapeutų draugija
Klaipėdos universitetinė ligoninė

PARTNERIAI
Lietuvos krūties vėžio asociacija
Onkologija.lt

PROGRAMA
Norėdakim peržiūrėti programą –>> SPAUSKITE ČIA <<–

REGISTRACIJA
Norėdami užsiregistruoti –>> SPAUSKITE ČIA <<–

Registracija į konferenciją yra nemokama, TAČIAU privaloma, dalyvauti galės TIK iš anksto užsiregistravę specialistai registracijos metu pažymėję, jog į konferenciją “Atvyks”. Visiems užsiregistravusiems dalyvauti nuotoliniu būdu, asmeninai prisijungimo duomenys bus išsiųsti rugsėjo 10 d.

Registracija vyksta iki rugsėjo 09 d. 17:00 val.

NUOTOLINĖS KONFERENCIJOS TRANSLIACIJA
Transliacijos adresas: https://renginiai.puslapiai.lt/creativa-21/
PRISIJUNGIMO REKOMENDACIJOS

SERTIFIKATAI
Visiems konferencijos dalyviams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (* į konferenciją užsiregistravusiems, tačiau joje nedalyvavusiems – pažymėjimai NEBUS išduodami). Dalyvaujant nuotoliniu būdu – būtina išklausyti 80% kurso.

KALBA
Lietuvos specialistai pranešimus pristatys lietuvių kalba, užsienio – anglų kalba be vertimo į lietuvių kalbą.

TRANSPORTAS 
Bendras transportas į konferenciją NEVYKS.

KONFERENCIJOS RĖMĖJAI:
NOVARTIS
ASTRAZENECA
EWOPHARMA
IPSEN
JANSSEN
PFIZER
ROCHE

DRAUGIJOS PARTNERIAI:
AMGEN
BAYER
MSD

Prisijungti

Registruotis
  Ne visi privalomi laukai užpildyti
  Neteisingas el. pašto adresas
  Įvyko klaida. Pabandykite dar kartą
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.