Plaučių vėžys ir covid-19

date
2020-04-06
time
18:00
place
Vebinaras

Gerb. kolegos,

Maloniai kviečiame Jus užsiregistruoti ir dalyvauti vebinare „Plaučių vėžys ir COVID-19“ 

Vebinaras vyks 2020 04 06 d. (pirmadienį), 18:00-19:00

Renginį ves Visiems gerai pažįstamas Maksimilianas Hochmair iš Vienos, puikus lektorius ir praktikas, praeitą vasarą lankęsis ir Vilniuje

Užsiregistruoti galite paspaudę nuorodą: https://boehringer.zoom.us/webinar/register/5415850584509/WN_Dj9vJ4OOQiCtwohhQALKwg?{{AppDocId}}. 

Registruotis patariame kaip įmanoma anksčiau prieš renginį, po registracijos Jūsų el. paštu bus persiųsta nuoroda, kviečianti prisijungti į vebinarą.

Alvydas Česas

LOCD Pirmininkas

Prisijungti

Registruotis
  Ne visi privalomi laukai užpildyti
  Neteisingas el. pašto adresas
  Įvyko klaida. Pabandykite dar kartą
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.