E-seminaras “Fighting global covid-19 together: clinical experience sharing and discussion”

date
2020-03-28
time
10:00
place
Internetinis seminaras

Pasaulio sveikatos organizacijai (PSO) koronaviruso COVID-19 protrūkį paskelbus pandemija, o Europai tapus pandemijos centru, kovo 28 dieną AstraZeneca kviečia prisijungti į seminarą su Kinijos, Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Prancūzijos gydytojais ir ekspertais, kurie pristatys naujausias mokslines įžvalgas apie COVID-19 koronavirusą , taip pat pasidalins klinikine patirtimi bei vertingais patarimais apie COVID-19 pacientų gydymą.

Detalesnę informaciją rasite prisegtuko dokumente.

SVARBU: Internetinis seminaras vyks 10.00 – 12.00 Lietuvos laiku (16:00 – 18:00 China Standard Time)

AČIŪ už Jūsų didžiules pastangas dėl mūsų visų!

Prisijungti

Registruotis
  Ne visi privalomi laukai užpildyti
  Neteisingas el. pašto adresas
  Įvyko klaida. Pabandykite dar kartą
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.