Ataskaitinis/rinkiminis Lietuvos onkologų chemoterapeutų draugijos susirinkimas 2022

date
2022-03-25
time
17:00
place
Monte Pacis, Kaunas (Tito Masiulio g. 31, Kaunas)

Formatas: Hibridinė konferencija 

Mieli draugijos nariai,

Maloniai informuojame, kad Lietuvos onkologų chemoterapeutų draugijos ataskaitinis/rinkiminis susirinkimas įvyks š.m. kovo 25 d. Kaune.

DARBOTVARKĖ

17:00–17:10 – Registracija

1. Draugijos pirmininko ataskaita.
2. Draugijos pirmininko rinkimai.
2.1 Balsų skaičiavimo komisijos sudarymas.
2.2 Kandidatų į pirmininkus programos pristatymas ( 5-10 min.)
2.3 Slaptas balsavimas ir balsavimo internetu rezultatų priėmimas.
2.4 Balsų skaičiavimo komisijos ataskaita.

3. Draugijos tarybos rinkimai (pateikiami kandidatai į tarybą iš 7 įstaigų).
4. Einamieji klausimai.

19:00 – 21:00 –Vakarienė

Draugijos nariams bus organizuojamas transportas, prašome registracijoje pažymėkite transporto poreikį.

REGISTRACIJA – https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/s3m4u6

N.B. skelbiamas kandidatų pareiškimų į LOCD pirmininko poziciją priėmimą. Prašymai priimami iki kovo 18 dienos ( likus 1 sav. iki ataskaitinio susirinkimo).
Siųsti prašymus elektroniniu paštu chemoterapija@creativa.lt . Kandidatai bus paskelbiami 2022-03-21. Savo programą, veiklos gaires kandidatai galės pristatyti ataskaitinio/rinkiminio susirinkimo metu. Vadovaujantis LOCD įstatais, draugijos nariai nusprendę dalyvauti nuotoliniu būdu, gali balsuoti nuotoliniu būdu prieš tai informuodami LOCD pirmininką ne vėliau nei 5 dienos iki susirinkimo pradžios apie tokį sprendimą.  Dalyvaujantys nuotoliniu būdu gaus biuletenį, kuriame bus pateikti darbotvarkės klausimai ir balsavimas „už“ arba „prieš“.  Užpildytas biuletenis su balsuojančio elektroninėmis priemonėmis pasirinkimu turi būti atsiųstas ne anksčiau nei viena diena prieš numatomą susirinkimą.

Taip elektroninėmis priemonėmis balsuojantis narys bus įtraukiamas į dalyvavusių visuotiniame susirinkime dalyvių skaičių ir kvorumą.

Kitų narių dalyvaujančių visuotiniame susirinkime balsavimas vyksta slaptu balsavimu . Primename, kad balsavimo teisę turi tik nariai, sumokėję nario mokestį. Mokestis turi būti sumokėtas iki 2022 metų kovo 20 dienos į draugijos sąskaitą: sąskaitą LT74 2140 0300 0019 8329. 

Maloniai kviečiame visu aktyviai dalyvauti.
LOCD įstatai.

Lietuvos onkologų chemoterapeutų draugijos pirmininkas
Alvydas Česas


Prisijungti

Registruotis
  Ne visi privalomi laukai užpildyti
  Neteisingas el. pašto adresas
  Įvyko klaida. Pabandykite dar kartą
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.