VISKAS APIE ANTITROMBOZINĮ GYDYMĄ

2021-03-04
Spausdinti

Mieli kolegos,

Kviečiame registruotis į nuotolinę konferenciją "Viskas apie antitrombozinį gydymą", kuri įvyks š.m. kovo 4d. nuo 15 val.
Arterinės ir veninės trombozės prevencija bei gydymas - plati medicinos sritis, aktuali įvairių specialybių gydytojams. Nauji klinikiniai tyrimai, nuolat atnaujinamos gairių rekomendacijos įrodo, kaip sparčiai kinta ir tobulėja trombozės gydymas, o antiagregantai ir antikoaguliantai yra labai plačiai tiriami.
Lietuvos profesinės organizacijos: Kardiologų, Laboratorinės medicinos, Neurochirurgų, Kraujagyslių chirurgų, Ortopedų traumatologų, Onkologų chemoterapeutų, Koloproktologų, Pulmonologų, Bendrosios praktikos gydytojų draugijos, Šeimos gydytojų kolegija, Insulto asociacija pirmą kartą Lietuvoje organizuoja ir kviečia diskusijai įvairių specialybių gydytojus į jungtinę konferenciją "Viskas apie antitrombozinį gydymą". Renginio tikslas - ne tik priminti pagrindines antitrombozinio gydymo rekomendacijas, bet ir pažvelgti į trombozės prevenciją ir gydymą skirtingų specialybių gydytojų akimis, aptarti dažniausiais pasitaikančias klaidas, pasidalinti įžvalgomis apie antitrombozinio gydymo problemas ir iššūkius bei kraujavimo prevenciją.

Ši konferencija yra įvadas į skirtingų Lietuvos medikų draugijų susitelkimą parengti Lietuvos gydytojams nacionalines antitrombozinio gydymo gaires.

Pagarbiai
Prof. Jelena Čelutkienė
Dr. Nora Kupstytė-Krištaponė

Konferencija skirta visų specialybių gydytojams, medicinos biologams, biomedicinos technologams, medicinos genetikams, bendrosios praktikos slaugytojoms.

REGISTRACIJA

Konferencija yra nemokama, bet išankstinė registracija yra būtina.
2 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai bus atsiųsti elektroniniu paštu visiems dalyvavusiems dalyviams.
-->>REGISTRUOTIS<<--

PRISIJUNGIMAS

Kovo 3d. visi užsiregistravę dalyviai gaus asmeninę prisijungimo nuorodą su savo prieigos kodais.
Konferencijos metu galėsite stebėti pranešimus savo įrenginyje bei raštu užduoti klausimus pranešėjams, į kuriuos bus atsakoma diskusijos metu.

-->>PROGRAMA<<--