2023-11-26

Recent advances and dilemmas in the treatment of hepatopancreatobiliary cancer

Recent advances and dilemmas in the treatment of hepatopancreatobiliary cancer

Mieli kolegos,
Labai noriu padėkoti gerbiamam Audriui Dulskui ir visiems lektoriams bei dalyviams už aktyvų dalyvavimą “Recent advances and Dilemmas in treatment of hepatopancreatobiliary cancers” konferencijoje šį penktadienį. Tarptautiniai ir vietiniai lektoriai paruošė puikius pranešimus, kurie sukėlė daug diskusijų ir pamąstymų. MDT sesija buvo labai įdomi ir sukėlė daug diskusijų ir pasirinkimo variacijų. Ši konferencija dar kartą įrodė, kad multidisciplininis bendradarbiavimas suteikia didžiausius šansus pasiekti geriausią rezultatą.
Taip pat noriu padėkoti visiems konferencijos rėmėjams ir partneriams.
Iki naujų susitikimų.

Pagarbiai
Alvydas Česas

Prisijungti

Registruotis
  Ne visi privalomi laukai užpildyti
  Neteisingas el. pašto adresas
  Įvyko klaida. Pabandykite dar kartą
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.