2020-05-21

Įsakymas dėl kompensuojamųjų vaistų sąrašų patvirtinimo

Įsakymas dėl kompensuojamųjų vaistų sąrašų patvirtinimo

LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRAS

Į S A K Y M A S
DĖL KOMPENSUOJAMŲJŲ VAISTŲ SĄRAŠŲ PATVIRTINIMO

2000 m. sausio 28 d. Nr. 49, Vilnius

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos sveikatos draudimo įstatymo 10 straipsnio 1 dalimi ir įvertinęs Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir Privalomojo sveikatos draudimo tarybos nuomones: 

Preambulės pakeitimai:
Nr. 
V-955, 2016-07-20, paskelbta TAR 2016-07-25, i. k. 2016-21008

1. Tvirtinu:
1.1. Ligų ir kompensuojamųjų vaistų joms gydyti sąrašą (A sąrašą) (pridedama).
1.2. Kompensuojamųjų vaistų sąrašą (B sąrašą) (pridedama).
2. N u s t a t a u, kad kompensuojamieji vaistiniai preparatai skiriami gydymui atsižvelgiant į vaistinio preparato charakteristikų santraukoje pateiktą klinikinę informaciją, kiek tai neprieštarauja A ir B sąrašuose nurodytoms kompensuojamųjų vaistinių preparatų skyrimo sąlygoms ir sveikatos apsaugos ministro patvirtintuose diagnostikos bei gydymo tvarkos aprašuose nustatytiems reikalavimams.

Punkto pakeitimai:
Nr. 
V-127, 2018-02-06, paskelbta TAR 2018-02-07, i. k. 2018-01946

3. Pavedu įsakymo vykdymą kontroliuoti viceministrui pagal veiklos sritį. 

Punkto pakeitimai:
Nr. 
V-638, 2015-05-25, paskelbta TAR 2015-05-29, i. k. 2015-08272

Visą dokumentą galite peržiūrėti ČIA.

Prisijungti

Registruotis
  Ne visi privalomi laukai užpildyti
  Neteisingas el. pašto adresas
  Įvyko klaida. Pabandykite dar kartą
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.