2024-05-03

HER2 teigiamo krūties vėžio neoadjuvantinio gydymo indikacija su PHESGO įtraukta į kompensuojamų vaistų kainyną

HER2 teigiamo krūties vėžio neoadjuvantinio gydymo indikacija su PHESGO įtraukta į kompensuojamų vaistų kainyną

Gerbiamas gydytojau,

Informuojame, kad nuo šių metų gegužės 1d. HER2 teigiamo krūties vėžio neoadjuvantinio gydymo indikacija su PHESGO yra įtraukta į Kompensuojamų vaistų kainyną.

Nuorodą į ministro įsakymą rasite ČIA

Šiuo metu Phesgo yra kompensuojamas šioms indikacijoms:

Ankstyvasis krūties vėžys (AKV)

Phesgo yra skirtas vartoti derinyje su chemoterapija:

 • neoadjuvantiniam gydymui suaugusiems pacientams, sergantiems žmogaus epidermio augimo faktoriaus receptoriaus 2 (angl. human epidermal grow factor receptor 2, toliau – HER2) teigiamu vietiškai išplitusiu, uždegiminiu ar ankstyvosios stadijos krūties vėžiu, kai yra didelė vėžio recidyvo rizika;

Metastazavęs krūties vėžys (MKV)

Phesgo yra skirtas vartoti derinyje su docetakseliu:

 • suaugusiems pacientams, sergantiems HER2 teigiamu metastazavusiu ar vietiškai atsinaujinusiu nerezekuotinu krūties vėžiu, kuriems dar nėra taikyta metastazavusios ligos į HER2 nukreipta terapija ar chemoterapija.

Preparato charakteristikų santrauką rasite ČIA

▼ Vykdoma papildoma šio vaistinio preparato stebėsena
Specialistai, pastebėję šalutinį poveikį ir (ar) gavę informacijos apie tai, turi pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt ar kitu būdu, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt
  M-LT-00001248

Prisijungti

Registruotis
  Ne visi privalomi laukai užpildyti
  Neteisingas el. pašto adresas
  Įvyko klaida. Pabandykite dar kartą
  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.